کانال تلگرام دیجی موزیک
دیجی موزیک را در اینستاگرام دنبال کنید

Code Centerقوانین | سایت VST | دانلود VST رایگان | خرید و فروش VST | ساخت موسیقی دیجیتال

قوانین و مقررات سایت دیجی موزیک
لطفا پیش از هر اقدامی قوانین سایت را مطالعه فرمایید

سفارش دیجی موزیک و مسترینگ موزیک شما

– برای اطمینان بیشتر، پیش از هر اقدامی از قسمت نمونه آثار، به آهنگ هایی که توسط دیجی موزیک تهیه یا میکس و مستر شده است گوش فرا دهید تا با سبک و سلیقه ی ما آشنا شوید.

– مالتی ترک های خود را روی سایت Wetransfer.com یا هر سایت آپلود دیگری که محدودیت دانلود زمانی کمتر از یک هفته نداشته باشد آپلود کنید.

– هنگام آپلود و ارسال مالتی ترک ها دقت کنید که حتما آنها را داخل یک فایل زیپ بگذارید و حتی الامکان برای امنیت بیشتر، روی آن یک پسورد بگذارید.

– تمامی لاین های صدا را در فرمت Wave و سمپل ریت ۴۴۱۰۰ هرتز و عمق بیت ۱۶ یا ۲۴ بدون اِعمال هیچ افکتی خروجی بگیرید. عدم رعایت موارد فوق، منجر به بازگرداندن پروژه خواهد شد.

– در صورتی که قصد داشتید یک یا چند لاین از صداهای ارسالی با افکت هایی که مدنظر خودتان بوده و روی آنها اِعمال کردید در میکس قرار گیرد، در ایمیل تان حتما ذکر کنید.

– چنانچه آهنگ مرجعی مدنظر دارید که می خواهید میکس آهنگ تان شبیه به آن باشد، آن آهنگ مورد نظر را در ایمیل ارسالی تان ضمیمه کنید؛ درمورد مسترینگ هم همینطور.

– چنانچه فایلی را فقط برای مسترینگ ارسال می کنید، دقت کنید که هیچ پردازنده ای در لاین مستر تان قرار نداده باشید؛ قبل از خروجی نهایی بین ۶ تا ۱۲ دسیبل گین پروژه ی موزیک تان را پایین آورید؛ موزیک شما باید هدروم کافی برای مستر شدن را داشته باشد.

– چنانچه آهنگتان را برای مسترینگ ارسال می کنید، باید در مرحله ی میکس، تمام اصول اولیه را رعایت کرده باشید تا در مسترینگ مشکلی بوجود نیاید.

– اگر در میکس شما، اصول اولیه و پایه رعایت نشده باشد، از مستر کردن آن معذور خواهیم بود و باید قطعه مورد نظر را دوباره میکس و برای ما ارسال نمایید.

– هیچ کدام از لایه های صدا نباید دیستورت باشد؛ سعی کنید هدروم کافی برای هر لایه در نظر بگیرید.

– هزینه هر فرآیند پیش از انجام و تحویل، اخذ می گردد.

– زمان تحویل میکس، بین ۲ تا ۴ روز، مسترینگ ۲ روز، میکس و مسترینگ باهم بین ۳ روز تا یک هفته، بسته به ترافیک کاری، متغیر خواهد بود.

– در قبال هر ۶ میکس، یک میکس بصورت رایگان انجام می شود؛ این در صورتی است که هر ۶ پروژه ی مالتی ترک بصورت همزمان و در یک روز برای ما ارسال گردد.

– در مسترینگ آلبوم ها چنانچه تمامی قطعات آلبوم بصورت همزمان برای ما ارسال شود، آلبوم شامل تخفیف ویژه و توافقی خواهد شد.

 

خریداری محصولات آموزشی سایت

–  برای خریداری محصول حتما باید یک ایمیل داشته باشید، زیرا لینک دانلود محصول فقط به ایمیل شما فرستاده می شود.

– لینک محصولات، یکبار مصرف هستند. درصورت سو استفاده از لینک دانلود و در اختیار گذاشتن آن به دیگران، آی پی شما از طرف سایت مسدود خواهد شد.

  • انتشار : ۱۳ خرداد ۹۶
  • بازدید : 1,171 views