کانال تلگرام دیجی موزیک
دیجی موزیک را در اینستاگرام دنبال کنید

Code Centerدانلود لوپ وکال Sample Magic - Chilled Vocal Chops (Wav)

دانلود لوپ وکال Sample Magic - Chilled Vocal Chops (Wav)

Sample Magic – Chilled Vocal Chops (Wav)

حجم: ۱۲۵ مگابایت

 

 

Chilled Vocal Chops یک پکیج جدید و فوق العاده زیبا با بیش از ۱۵۰ لوپ وکال از استودیوی شرکت Sample Magic برای آهنگسازی است که نسخه کامل اش برای دانلود توسط تیم ما در دیجی موزیک عرضه گردیده است. در پکیج Chilled Vocal Chops که بر مبنای چُبزهای چیلد شده وکال های مختلف شکل گرفته است، شما بیش از ۱۵۰ لوپ وکال باکیفیت فوق العاده عالی ۲۴ بیت در اختیار دارید. علاوه بر ان چندین فایل از سمپلرهای Ableton racks نیز در این پکیج گنجانده شده که برای کار در نرم افزار Ableton Live 10 طراحی شده اند. این لوپ ها در فرمت Wav آماده شده و در تمام نرم افزارهای آهنگسازی قابل پخش و استفاده هستند. پکیج Chilled Vocal Chops یکی از بهترین پکیج های آماده شده از چُبزهای چیلد شده وکال است که برای استفاده در هر نوع از سبک موسیقی الکترونیک، فیوچر پاپ، فیوچر الکترونیکا، چیل ویو و ترپ مناسب است. در ادامه مطلب شما را به دانلود این پکیج ارزشمند دعوت می نماییم.     

 

 

From nostalgic and emotive child-choirs, re-pitched vocal ambiences, stuttering chops, and forward thinking vocal toplines, Chilled Vocal Chops loops designed and crafted for multi-genre inspiration.

Split between 90 and 100 bpm, these vocals are primed for use in almost any electronic music genre, from Future Pop, Future Electronica, Chillwave, Trap and beyond.

Packed with 101 24-bit Wav loops and 50 one-shot vocal shouts curated into an Ableton rack for instant inspiration, Chilled Vocal Chops is our most comprehensive vocal collection ever.


 

Download contains:
۱۵۱ x 24-bit Wav files
۱۰۱ x Apple Loops
۱۰۱ x Rex2 Files
۱ x Ableton Sampler Rack
۱ x Ableton Simpler Rack
۲ x Ableton FX Racks
۱۵ x Lennar Digital Sylenth1 Presets
**Please note: Ableton Live 10.0 or later is required to run the Ableton racks.

 

برای گوش کردن به دموی صوتی این پکیج به اینجا مراجعه کنید.

 

مشخصات:

حجم فایل: ۱۲۵ مگابایت

کمپانی سازنده: Sample Magic

منبع: دیجی موزیک

 

downloadلینک های دانلود

دانلود

 

رمز فایل: www.digi-music.ir (با حروف کوچک تایپ شود)

 

 

 

 

 

 

 

 

    • انتشار : ۱۹ مهر ۹۷
    • بدون نظر
    • بازدید : 133 views
    مطالب مرتبط